Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Webinar „Niezbędnik zero waste” w ramach Zielonej Akademii Warty...
23 lipca 2020

 

Webinar „Niezbędnik zero waste” w ramach Zielonej Akademii Warty już za nami. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie oraz  Julii Wizowskiej-Szymanik za ciekawą rozmowę oraz wiele przydatnych informacji i ciekawych historii.

Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w webinarium 22 czerwca 2020r. Udostępniliśmy na naszej stornie www oraz Facebook jego nagranie, z którego dowiedzą się Państwo nie tylko jak ale, również dlaczego warto zacząć przygodę z zero waste.

Poznamy także sposoby na oszczędzanie wody w domu, ekologiczne produkty do sprzątania, jak również jak wykorzystać starą rzecz ponownie i jak wymienić „jednorazówki  na wielorazówki”. Swój ekologiczny odpowiednik ma nie tylko reklamówka jednorazowa czy poliestrowa, ale również popularny papier śniadaniowy. W pierwszym przypadku warto użyć torby materiałowej, a w drugim - woskowijki. Julia rozwiała również nasze wątpliwości na temat zużycia wody przez zmywarkę i wyjaśniła, jak to jest z tetrapakiem.

Przed nami kolejne wydarzenie w ramach Programu Eko Warta –  wirtualny spacer botaniczny. Szczegóły pojawią się już niebawem, więc obserwujcie nas by być na bieżąco.

Regulamin oficjalnego kanału YouTube Cementowni Warta S.A.

lista aktualności