Aktualności

Strona głównaseparator Aktualności
Cementownia Warta S.A. z tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play 2020
27 listopada 2020

Pragniemy poinformować, iż Cementownia Warta S.A. została laureatem XXIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” otrzymując tytuł i certyfikat jakości biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020 oraz Nagrodę specjalną – wyróżnienie za szczególną działalność proekologiczną 2020.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” jest ogólnopolskim programem, w którym co roku, od ponad 22 lat oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne. Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników XXIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Ogłoszenie odbędzie się w formie premiery on-line 27 listopada 2020 roku, o godz. 12:00 na kanale Youtube i Facebooku.

- www.facebook.com/ProgramPrzedsiebiorstwoFairPlay (aby jej nie przegapić warto dołączyć do tego wydarzenia fb.me/e/1T0gsCyYu)

- na kanale YouTube  https://www.youtube.com/watch?v=YhY_BW67wnE&feature=youtu.be

Gratulujemy serdecznie pozostałym Laureatom i zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w autorskim programie EkoWarta, który będzie kontynuowany w również w przyszłym roku!

lista aktualności